Kontaktujte nás na telefonnním čísle +420 730 966 633 Sociální sítě:

Volné pracovní místo - Operátor call-centra

Náplň práce:
Aktivní telefonické kontaktování stávající i nové klientely, prezentace zajímavých produktů a služeb, zajištění spokojenosti zákazníka, práce s interním systémem
Požadujeme:
Komunikativnost, příjemné vystupování
Fixní hodinová mzda + bonusy a provize za sjednané smlouvy
Pracovní úvazek:
Zkrácený 24 hodin, Plný 40 hodin

Volné pracovní místo - FLEXIBILNÍ PRÁCE NEJEN PRO STUDENTY, Pracovník call centra

Náplň práce
Jsme rychle rostoucí firma a do našeho přátelského týmu hledáme kolegy na pozici operátora, kteří budou pečovat o naše klienty, informovat je o nových a stávajících produktech, prodlužovat a sjednávat smlouvy na dohodnuté období.
Prioritou je pro nás spokojený klient.

Nabízíme • práci na HPP i DPP
• fixní hodinovou mzdu 100,-Kč + neomezené bonusy a provize za sjednané smlouvy
• flexibilní pracovní dobu - týdenní plánování směn dle Vašich možností
• proplacené školení + odměna 2.000,-Kč za jeho absolvování
• náborové prémie
• kariérní růst
• práci v přátelském kolektivu
• zlepšení vašeho obchodního jednání a dovedností
• nové kanceláře, kuchyňku, relax room s ping pongem a XBOXem
• pro nejlepší zájezdy a lísky na utkání HC Kometa

Požadujeme
• komunikativnost
• ochotu učit se novým věcem
• uživatelskou znalost PC

Detaily nabídky
• zaměstnanecké výhody a benefity v podobě stravenek, flexi passů, soutěží a firemních akcí
• Nemusíte chodit na schůzky, vše probíhá po telefonu
• Žádná storna
• Jistota výplaty
• Volné víkendy a státní svátky
• Žádné přesčasy
• Neomezený vstup do fitness zdarma
• Finanční bonus k narozeninám
• Pro STUDENTY individuální domluva ve zkouškové období a potvrzení o praxi
• Pro rodiče bezproblémové uvolnění z práce po dobu nemoci dítěte
• Práce je také vhodná pro rodiče na mateřské, pro pracující důchodce nebo lidi v předdůchodovém věku

Ničeho se nebojte, vše Vás naučíme.

Termín nástupu možný ihned, Místo výkonu práce: Brno - Komín
Kontakt: +420 720 061 520, asistentka@livecall.cz

Své životopisy zasílejte na adresu: asistentka@livecall.cz Těšíme se na Vás!

Kontaktujte nás