Kontaktujte nás na telefonnním čísle +420 606 726 144 Sociální sítě:
+420 606 726 144

O nás

Úvod O nás

Jsme mladou, dynamicky se rozvíjející společností, která stojí na stabilních základech. Ačkoliv jsme na poli telemarketingu nováčkem, naše progresivita, profesionalita a především orientace na zákazníka nás staví na přední místa v oblasti telemarketingových služeb.
Velký důraz klademe na dodržování etického kodexu, který každému zákazníkovi zaručuje vlídné a vstřícné jednání z naší strany. Zároveň se ale i snažíme, aby každý takový telefonní hovor byl pro našeho zákazníka spíše příjemným rozhovorem.

Náš tým tvoří zkušení vyškolení operátoři, kteří se s chutí ve své práci nadále učí a zdokonalují. Velká dávka empatie a profesionality, přirozený přístup ke každému zákazníkovi a odolnost vůči stresu jsou nejlepším způsobem, jak správně zapůsobit na klienta a získat ho tak na svou stranu. Velkou podporou našim zaměstnancům je především tým supervisorů, kteří nejenom dohlíží na kvalitu odvedené práce, ale jsou zároveň i nejlepšími poradci a učiteli pro naše operátory. Díky individuálnímu přístupu mají naši zaměstnanci tu nejlepší podporu, která jim dovolí rozvinout své schopnosti a stát se úspěšným operátorem v naší společnosti.

Našim klientům poskytujeme pravidelné hlášení o vývoji jejich zakázky. Sledujeme pečlivě její průběh, připravujeme podklady, analyzujeme další možnosti, navrhujeme případné změny nebo upravujeme průběh projektu dle přání zákazníka.

Co Vám můžeme nabídnout?

Vybírejte ze široké škály telemarketingových služeb, které nabízíme.

Telemarketingové služby

V rámci telemarketingu nabízíme jak služby aktivní, tak i pasivní.

Akvizice a rozvoj zákazníků

Pro klienty umíme získat nové zákazníky a nadále pak rozšiřovat jejich síť.

Péče o zákazníky a zákaznický servis

Pasivní telemarketingové služby, které jsou cíleny na Vaši stávající klientelu.

Zabezpečení marketingových kampaní

Zajistíme marketingovou kampaň pro Vaše produkty či služby.

Ověření kontaktů

Ověříme platnost kontaktů v databázi a provedeme jejich aktualizaci.

Průzkum trhu

Zrealizujeme průzkum trhu a zjistíme obchodní potenciál pro Vaše podnikání.